GRRD

25 грудня в малому залі засідань Конотопської міської ради відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У засіданні прийняли участь члени громадської ради, міський голова Василь Іванович Дзед, заступник міського голови Сергій Олексійович Скляр, керуючий справами виконкому Андрій Миколайович Левченко, головний інженер філії «Конотопський РЕМ» Радченко Сергій Андрійович, керівники відділів та управлінь міської ради, представники ЗМІ.

Розпочинаючи засідання громадської ради міський голова Василь Іванович Дзед зазначив про готовність міської влади до співпраці з громадськістю сказавши наступне: – «Чим відкритіша буде влада в своїй діяльності тим менше радикальних дій буде у нашому суспільстві». Міський голова подякував нинішньому складу громадської ради за роботу та  привітав всіх присутніх з Новим роком.

Згідно з порядком денним було розглянуто питання про ситуацію з відключеннями електроенергії в місті з якого доповів головний інженер філії «Конотопський РЕМ» Радченко Сергій Андрійович. Відповідаючи на запитання представників громадськості Сергій Андрійович зазначив, що визначити чіткий графік електроенергії в місті неможливо через те, що такі відключення відбуваються в аварійному порядку. Також, головний інженер Конотопського РЕМу, хоча і не з 100% впевненістю, повідомив, що в новорічні свята світло відключати в оселях конотопців не будуть.

З другого питання виступив завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’явка Володимир Борисович, який проінформував присутніх  про  постанову Кабінету міністрів України №688 від 26 листопада 2014 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996» згідно якої припинено повноваження громадських ради, які були створені до 22 лютого 2014 року.

Члени громадської ради затвердили склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нової громадської ради, установчі збори якої орієнтовно відбудуться у січні 2015 року. Також, представники громадськості затвердили орієнтовний план громадських слухань на 2015 рік.