BUK

Напередодні Нового року та Різдва Христового  26  грудня 2014 року у залі міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр Мир» відбулося урочисте закриття виставок-продажу «Замість ялинки букет» та «Коли янголи спускаються на землю…». Виставки працювали з 19  по 26 грудня і будуть продовжувати діяти протягом зимовх канікул. За цей час її відвідало біля 500 чоловік. У виставках взяли участь 37 освітніх закладів міста. На виставці було представлено понад 300 робіт – несхожих одна на одну, кожна на свій вибагливий смак, із просторою і привабливою дитячою фантазією.

Усі гості, які завітали 26 грудня на розпродаж мали змогу не тільки побачити зимові букети, вишивки, аплікації,  виконані із застосуванням техніки орігамі, всіляких декоративних матеріалів тощо, а й придбати новорічні сувеніри, поробки, прикраси для своїх рідних.   Також захоплювала видумка назв представлених робіт на виставці «Коли янголи спускаються на землю…», наприклад: «Янголи хоробрих сердець», «Янгол терпіння», «Янголи любові», «Янгол материнської любові», «Різдвяний янгол» тощо.

Усього було зібрано 1413 гривень, що будуть передані на потреби воїнам, які виконуюють службові обов’язки під час антитерористичної операції. Для  усіх присутніх у залі було підготовлено невелику концертну програму вихованцями гуртків станції юних натуралістів та центру дитячої та юнацької творчості.

Журі виставок відзначило змістовність, оригінальність, художню цінність дитячих робіт. Підводячи підсумки,  учасники найкращих робіт були  нагороджені грамотами, дипломами та солодкими подарунками.