vidkr pol
Фундація Central European Academy Studies and Certifications, Польща, у співпраці з Національною мережею трансферу технологій МОН України та за інформаційної підтримки Європейського Центру ім. Роберта Шумана і Мережі пунктів Європейської Інформації Europe Direct у листопаді 2014 року оголосили конкурсний відбір середніх навчальних закладів України для участі в проекті «Відкрита Польща». Тривалість проекту – 2014-2020 роки. Мета даного проекту: залучення загальноосвітніх закладів до процесу Євроінтеграції, створення моделі сучасної європейської освіти та впровадження її на базі кращих українських шкіл, співпраця та обмін досвідом між представниками українського та європейського освітніх середовищ.

У межах конкурсу цього проекту з 520 зареєстрованих претендентів міжнародною комісією було обрано 100 шкіл, які з 22 грудня 2014 року розпочали співпрацю із фундацією Central Europeen Academy Studies and Certification.

Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області стала фіналістом конкурсу й відібрана для участі в проекті «Відкрита Польща».         Напередодні нового року гімназія отримала пакет документів від організаторів проекту, серед яких угода на співробітництво в рамках проекту та повідомлення про порядок проведення першого конкурсу відеоробіт на тему «Здорове харчування-запорука успіху сучасної людини».