serkva koladku
11 січня в Конотопському МБК “Зоряний” за ініціативи Конотопсько-Глухівської єпархії та за підтримки творчого колективу міського будинку культури “Зоряний” пройшов щорічний фестиваль різдвяних колядок “Різдвяні переспіви”.

З Благословення Преосвященнійшого єпископа Конотопського та Глухівського Романа вже втретє проводився в Конотопі фестиваль колядок «Різдвяні передзвони». Зі сцени лунали виступи хорових колективів як церковних, так і аматорськихських з міста Конотоп та Конотопського району.

У фестивалі взяли участь Архірейський хор Свято-Вознесенського кафедрального собору, церковні хорові колективи храму Святителя Миколая, храму Всіх Святих (м. Конотоп), храму Різдва Божої Матері (с. Дептівка), храму Покрови Божої Матері (с. Вирівка), Свято Миколаївського храму (с. В. Самбір), храму Покрови Божої Матері (с. Шаповалівка) виконавець з Свято-Покровського храму (с. Малий Сабір), народний вокальний ансамбль «Рапсодія» та народний хоровий колектив «Рідна пісня» (МБК «Зоряний»)

Цей прекрасний  фестиваль  об’єднав людей різного віку, в серцях яких живе любов до Бога та українських традицій.