gar lin dzed noiabr14
13 грудня у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав міський голова Василь Іванович Дзед.

Протягом години надійшло 8 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання щодо обмеження швидкості руху трамваїв,  відсутності електропостачання за адресами вул. Фурманова 57 та вул. Широка 24, необхідності встановлення вуличного освітлення по вул. Пугачова,  невідповідності установленим нормам температурного режиму в будинках по  вул. Успенсько-Троїцькій, 3 та вул.  Короленка 17. Також мешканцями міста порушувалися питання щодо необхідності посилення боротьби з стихійною торгівлею на ринках міста та відповідного реагування адміністрації Центрального ринку на захаращення проходів між торговими рядами.

Загалом, кожне питання Василь Іванович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.