pomanovu4
13 січня 2015 року вже за традицією відбулося свято на кварталі, який всі конотопці називають «Куба». Мешканців мікрорайону зібрали разом свято, гарний настрій та концертна програма.  Свій талант  та  творчість «кубинцям» дарували  талановиті виконавці  нашого міста: Микола Тимошенко, Інесса Лизько, Олександр Лизько, Олена Максименко, Анна Романенко.

Привітав всіх присутніх зі святом, та побажав добробуту і злагоди всім депутат Конотопської міської ради, янгол-охоронець мікрорайону Володимир Яременко. Саме за його ініціативи відбувся даний захід.

Гарний настрій та святкова атмосфера панували протягом кількох годин. Незважаючи на холодні погодні умови, мешканці мікрорайону зігрівали один одного посмішками, побажаннями добра і миру і звісно ж щедрівками.