sviato pereselensi
Наприкінці минулого року в міському будинку культури «Зоряний» відбулось новорічне свято для 150 родин переселенців, ініціаторами якого виступили Конотопський благодійний фонд  для тяжкохворих дітей і їх сімей «Серця Любові» та міжнародний благодійний фонд «Східно – Європейська місія». В організацію заходу активно включився виконавчий комітет Конотопської міської ради,  в особі відділу освіти Конотопської міської ради та відділу культури й туризму.

Нажаль наразі в нашій країні є родини, які через військові дії на сході країни змушені були залишити свої домівки й переїхати в інші регіони України. І до нашого міста також  приїхало багато таких родин. На саме свято їх прийшло 60, решта отримала свої подарунки пізніше.

Для кожної з родин це свято стало приємним сюрпризом. Всі вони дякували за таку несподіванку, та охоче ділилися враженнями та розповідали про життєві труднощі, що їх спіткали. Кожна з родин звісно мріє повернутися додому, адже їм надзвичайно важко знаходитися вдалині від домівок, багато хто з них немає тут ні близьких ні знайомих, що можуть надати їм підтримку та допомогу. Їм важко знаходити роботу та житло в чужому місті. Проте більше за все в Конотопі їх здивувало ставлення до них та до їх проблем чужих людей, а саме допомога – як матеріальна так і моральна, добрим словом. Переселенці зі сльозами на очах говорять про те, що без підтримки місцевої влади та простих мешканців міста вони навряд чи змогли б впоратися з всіма труднощами, що їм довелося пережити.

Також, на захід було запрошено 9 родин учасників АТО,  у яких є діти. І кожна з них твердо впевнена, що в такі важкі часи потрібно об’єднуватися, адже з такими життєвими складнощами можна впоратися лише разом, а такі свята якраз і об’єднують людей, та допомагають попри складну ситуацію відволіктися та порадіти життю, перепочити морально та набратися сил для продовження боротьби за спільне краще майбутнє. Адже не кожна родина, годувальник якої боронить нашу батьківщину на сході, мала змогу навіть придбати дітлахам новорічні подарунки, тому дуже раділи отриманим речам.

Атмосфера щирості й доброти царювала на святі, що допомогло всім його учасникам забути хоч на короткий час про життєві негаразди. Посмішки не сходили з облич, як дітей так і дорослих, завдяки чому складалося враження що зовсім коро настануть очікувані зміни, і мир прийде в  серця та домівки всіх українців

 

Директор благодійного фонду  «Серця любові» Олена Ющенко.