duskot cy4
DJ Battle –  це битва, в якій не було переможців та переможених, а була просто приємна дружня атмосфера, яку дарували місцеві ді-джеї – майстри своєї справи.

17 січня на базі міського будинку культури «Сучасник» відбувся тематичний розважальний захід для молоді міста. Це вже другий подібний захід з початком нового року, який проходить в будинку культури та який активно підтримує молодь міста.

Тож і цього разу ініціативна група, що знаходиться на базі                          МБК «Сучасник», вирішила порадувати молоде покоління, організувавши тематичний розважальний захід. Основною фішкою даного дійства став                 ді-джей баттл, тобто протистояння двох ді-джеїв, а саме Dj Grosa та Dj Life, які цього вечора радували всіх присутніх своєю творчістю. В залі панувала приємна дружня атмосфера, яку дарували майстри своєї справи, а всі присутні підтримували своїх улюбленців.

Сподіваємося, що вечори відпочинку подібного роду стануть традиційним, а молодь зможе активно долучатися до даного дійства.