teplo dolon soldatam
17 січня в МБК «Зоряний» відбувся благодійний концерт за участю місцевих артистів під назвою «Тепло долонь солдатам України» та виставка-продаж сувенірів.

Від великої кількості відвідувачів у фойє Будинку культури ніде було впасти яблуку. Серед пропонованих до продажу речей, зроблених власноруч, можна було знайти сувенір, який сподобався б навіть особам із найвибагливішим смаком. «Все зроблене з душею і щирим бажанням швидшої перемоги для наших бійців», – запевняли відвідувачів виставки. Відтак, сувеніри охоче купували.

Для того, щоб зібрати якомога більше коштів для своїх земляків, які воюють на Сході, доклали зусиль і діти, і дорослі. Міські школи, дитсадки, позашкільні навчальні заклади, голови квартальних комітетів – це далеко не увесь перелік тих, хто долучився до благодійної справи.

Прагнення підтримати бійців-земляків і заклик до цього інших городян особистим прикладом продемонстрував міський голова Василь Дзед. Він також відвідав благодійні заходи і придбав кілька речей на виставці.

«Певен, що підтримувати і допомагати бійцям, які захищають цілісність і суверенітет України на її Сході – це обов’язок не тільки мешканців нашого міста, а й усіх українців, – зауважив очільник Конотопа. – Користуючись нагодою, я хочу висловити велику вдячність тим конотопцям, які протягом тривалого часу допомагають цим бійцям  усіх необхідним, у тому числі волонтерам, які ризикуючи власним життям, доправляють ці речі в небезпечні регіони».

Разом із цим, мер Конотопа висловив сподівання, що найближчим часом на нашій землі встановиться мир і спокій, і конотопські захисники повернуться додому живими і здоровими.

Паралельно з проведенням виставки-продажу в фойє «Зоряного» працював пункт по збору речей для бійців АТО. Сюди конотопці зносили, хто що мав: теплі светри, рукавиці, шкарпетки, взуття, цигарки, чай, солодощі, засоби особистої гігієні.

Робота проведена організаторами, дала гарний результат. Від продажу сувенірів на виставці отримали 9,278 тисяч гривень, квитків на благодійний концерт – 8,616 грн. Тож разом – 17,884 тисяч гривень.

Ці гроші підуть на придбання пристрою нічного бачення для конотопців, що несуть службу в зенітно-артилерійському взводі 15 мотопіхотного батальйону 92 окремої механізованої бригади. До речі, менше місяця тому жителі кварталу №11 (район «КВРЗ»), де мешкає Володимир, дізнавшись про те, що він перебуває в зоні АТО, підтримали ініціативу голови квартального комітету Любові Сергієнко і зібрали кошти для нього. Аж ось, тепер,  заради допомоги цілому взводу під командуванням земляка, згуртувалося все місто.

Особливий презент мужні захисники отримали від дітей. Малеча подарувала бійцям тепло своїх долонь, створивши відтисками своїх рученят велику мапу України. Діти сподіваються, що цей плакат, який буде переданий нашим військовим, зігріватиме серця і душі солдатів на далекому холодному Сході.

Проведення благодійного концерту та виставки-продажу відбулося з ініціативи ГФ «Конотопська сотня народної Самооборони» та за активної підтримки міської влади і  відділу освіти Конотопської міської ради. До організації та проведення цих заходів також долучилися: МБК «Зоряний», ДТРО «Кон-Такт», громадська організація «Агент», громадська організація “Молодіжний актив Конотопщини” та інші.