telefon
20 січня 2015 року у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав заступник міського голови Максим Бурдавіцин.

Протягом години надійшло 4 звернення від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання щодо відновлення мережі вуличного освітлення по вул. Чкалова, заміни ліхтаря вуличного освітлення по вул. Ватутіна, отримання паспорту громадянина України та чи змінився пакет необхідних для цього документів, також  мешканці будинку по вул. Свободи 11 обурювались тим, що прохід між їхнім будинок та ТЦ «Глобус» заварили.

Загалом, кожне питання Максим Олександрович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.