kvartkomu zorianuii
Голови та мешканці окремих кварталів Конотопу зробили свій внесок у збір коштів на потреби наших земляків – бійців АТО, взявши участь у великій  благодійній виставці-продажу, яка відбулася в МБК «Зоряний» 17 січня.

Представлені на виставці вироби не залишили відвідувачів байдужими. За символічну плату кожен бажаючий міг придбати якусь річ, цілком здатну прикрасити будь-яку оселю. Приміром, вишиту бісером ікону, картину, виріб із дерева, в’язану річ чи щось інше.

Так, голова квартального комітету №16 Парасковія Сучко разом зі своєю помічницею з кварталу Галиною Марченко представили на виставці-продажу з півтора десятки різноманітних ляльок-мотанок. Особливо вирізнялися з-поміж інших ляльки в патріотичних кольорах. Спеціально для благодійного заходу їх виготовила пані Галина. Як запевнила майстриня, такий оберіг не завадить мати у кожній оселі. Між тим, ціни на ці вироби спеціально не встановлювали: хто скільки не пожалкує.

Загалом, участь у виставці взяли сім голів квартальних комітетів: Ольга Панащенко (квартальний комітет №7), Тетяна Кочубей (№20), Ніна Воробйова (№22), Ірина Лобурцова (№26), Раїса Коцюбняк (№42), Інна Волкогон (№43), вищезгадана Парасковія Сучко з помічницею (№16) та представниця квартального комітету №48 Галина Гайдук.