kont teatr osv
22 січня 2015 року, в день Соборності України, на базі Конотопської дитячої школи мистецтв відбувся ІІІ міський конкурс театрів художнього слова «Україна моя барвінкова» під гаслом: «Єднаймося, браття, бо ми того варті».

За попереднім жеребкуванням 12 театральних колективів загальноосвітніх навчальних закладів м.Конотоп (близько 100 учнів 9-10 класів) представляли цілісну програму за творчістю поетів ХХ століття.

Завданнями даного конкурсу є сприяння становленню духовності та морального вдосконалення молодого покоління, підтримка обдарованої та талановитої молоді,  визначення перспективи розвитку мистецтва художнього слова в загальноосвітніх навчальних закладах.

Приємно визнавати, що учні шкіл міста свідомо та глибоко перейнялися темою та ідеєю, були активними та відповідальними учасниками цього конкурсу.

За результатами конкурсу І місце посіла команда СШ№12, ІІ місце – команди гімназії та ЗОШ №13, ІІІ місце – команди СШ№3, ЗОШ№13, Підлипненської ЗОШ. У номінації «Мистецька надія» в кожному колективі було обрано найталановитішого учасника та нагороджено подарунками.

Бажаємо учасникам конкурсу та їхнім керівникам творчих злетів, невичерпного натхнення та успіхів!