VK_VISIZKIJ
«Кому сказать спасибо, что живой?» – таку назву мав літературно-музичний вечір пам’яті Володимира Висоцького, що пройшов 24 січня в МБК «Зоряний». Зі сцени лунали давно відомі й улюблені глядачам пісні. Люди із захватом слухали співаків та співали разом із ними. Дарували свято глядачам учасники народного театру «Ми» та учасники клубу любителів гітари «КЛюГ» .

Пісні Володимира Висоцького – це душа, це те, що можна виконувати, коли вмієш і хочеш співати. Якщо душа співає, значить потрібно співати», – сказав керівник Клубу любителів гітари «КЛюГ» Микола Таскаєв. Він виконав ряд пісень відомого музиканта, також прозвучали пісні у виконанні Дениса Поліщука, Володимира Поліщука, Валентина Нечипоренка, Людмили Пустовойтової, Євгена Фесенка.

25 січня цього року Володимиру Семеновичу Висоцькому виповнилося б 77 років. Практично все своє життя від присвятив музиці, театру та поезії. Незважаючи на плин років, його пісні співають й дотепер. Сьогодні ми із задоволенням слухаємо ці пісні і пам’ятаємо прізвища найвидатніших бардів шістдесятих років, серед яких і Володимир Висоцький.

Висоцький живий і сьогодні, адже людина жива доти, допоки її пам’ятають.