gazove
26 січня міський голова
Василь Іванович Дзед провів виїзний прийом громадян з особистих питань у приміщенні Конотопського управління по експлуатації газового господарства. За допомогою до міського очільника звернулося 7 конотопчан, які порушили 12 питань. Більшість із порушених питань стосувалися житлово-комунального господарства та роботи маршрутного транспорту.

Так, мешканців міста турбувало вирішення питання доїзду до Конотопського управління по експлуатації газового господарства, ремонту дорожнього покриття по вул. Лідова, ремонту каналізаційної системи в будинку №4 по вул. Будівельників, обілечування пасажирів у маршрутному транспорті, збільшення кількості автобусних рейсів на маршруті №10 у «час пік», встановлення знаку обмеження швидкості руху або «лежачого поліцейського» біля буд.№44 по вул. Будівельників, яким чином встановлюється тариф за послуги таксі в місті. Також, конотопці поскаржились на роботу паспортистів у новоствореному центрі iз надання адміністративних послуг та роботу працівників управління соціального захисту населення міської ради.

Загалом, кожне питання Василь Іванович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, будуть передані на розгляд відповідним службам для вирішення. Також міський голова пообіцяв розібратись зі скаргами та вжити відповідних заходів.