telepxon
27 січня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Олексійович Скляр.

Протягом години надійшло 7  звернень від мешканців міста Конотопа в яких порушувалися питання стосовно роботи каналізаційної системи в будинку №11 по вул. Свободи, вирішення питання безпритульних собак біля будинку №119-б по вул. Клубній, на дотримання температурного режиму в ЗОШ №9, також звернулись конотопці з пропозицією,  за посильної допомоги  ЖЕКУ, впорядкувати підвальне приміщення будинку №6-а по вул. Лазаревського та інш.

На кожне звернення Сергієм Олексійовичем  було надано роз’яснення із порушених питань та доручення відповідальним фахівцям щодо їх вирішення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.