sumonenko
«Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину» – ці безсмертні слова належать видатному українському поету і журналісту, одному з найяскравіших представників покоління «шістдесятників» Василю Симоненку. 8 січня цього року йому виповнилося б 80 років.  Цій  ювілейній  даті в центральній міській бібліотеці                                      ім.С.І.Пономарьова був присвячений вечір-автограф «Україно! Доки жити буду, доти відкриватиму тебе», на якому були присутні студенти медичного училища.

Ведучі літературного вечора ознайомили присутніх з біографією та творчим шляхом поета. Василь Симоненко  був гострий і лагідний, добрий і гнівний, веселий і сумний, юний і мудрий. Він був жартун і шибеник, філософ і – поет. Поет насамперед. Прозора простота його віршів причаровувала і причаровує. Від часів Шевченка наша словесність не знала другого такого поета, якого б так любив і шанував народ. Ця зустріч відкрила глибину і новаторство творчості поета, осяяну красою мистецької душі.

У виконанні студентів медичного училища  звучали вірші поета. Він був скромним чоловіком і справжнім українцем-патріотом. Симоненко для нас є прикладом глибинної архетипної українськості, духовної мужності, тим громом, який пробуджує нас самих, пробуджує націю!

До уваги користувачів бібліотеки була також  оформлена виставка-портрет «Незламний лицар правди і свободи».