borotba 2015
У приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ Михайла Маміашвілі відбулися Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби серед юнаків п’яти  вікових груп. До Конотопа  приїхали спортсмени з   різних регіонів нашої країни.  Вперше в цьому році в змаганнях брали участь борці із Молдови. Усього на участь в  турнірі зареєструвалися 388 спортсменів у 27 вагові  категорії, серед учасників – призери чемпіонатів світу та Європи серед кадетів, діючі чемпіони та призери України.

Підтримати наших юних борців прийшли їхні батьки та близькі. Також серед присутніх на турнірі були присутні: Анатолій Семенович Єфремов – Заслужений тренер України та СРСР, Ігор Молоток – народний депутат України; Андрій Алдаєв – президент федерації греко-римської боротьби Сумської області.

Команду міста Конотоп представили 54 кращих учнів ДЮСШ Михайла Маміашвілі відділення «Греко-римська боротьба». Тренерський колектив відділення залишився задоволений виступами своїх підопічних. 20 медалей, з яких 10 золотих – це справжній успіх конотопських борців класичного стилю. Чемпіонами  стали: Владислав Бокатов, Микола Коновал, Дмитро Мирошник, Олександр Цибулько, Віталій Стеценко, Денис Мезь, Олександр Гегель, Антон Климентов, Денис Харченко, Імед Худжадзе. Срібні призери: Валерій Овсійов, Євген Дрюк, Максим Нікітін, Василь Осадчий, Богдан Сахнюк. Бронзові медалі в Миколи Венця, Микити Кузьменка, Кирила Шевченка, Максима Скобіна та Данила Шевченка.

Адміністрація та тренери Конотопської ДЮСШ вдячні за надану допомогу в проведенні Турніру народному депутату України Ігорю Молотку та небайдужим підприємцям нашого міста: Сергію Чижику, Дмитру Волкогону, Сергію Солов’ю, Миколі Величко. Також вдячні приватному підприємству «Корунд – С» за надану допомогу в перевезенні учасників змагань.

Вдалий старт в новий спортивний  рік. Бажаємо нашим землякам так тримати та знову  гідно заявити про Конотоп на чемпіонатах України  2015 року.