no4n vidio
Сьогодні відправленно чергову посилку для наших військових конотопців, які знаходяться в зоні АТО. А саме до міста Старобільска, в якому волонтери з громадського формування «Конотопська сотня Народної самооборони»,  які взяли на себе найважче завдання – доправити все зібране до солдатам,  зустрінуться з представниками 17-ї танкової бригади та 92-ї окремої механізованої бригади і передадуть їм гуманітарний вантаж.

Солдатам доправлять  продукти харчування (овочі, консерви, чай, кава, крупи, хліб, засолене сало та інш.) медикаменти, теплі речі, зимову амуніцію. Все це було зібране СШ №9 та ЗОШ №10, та ДПТНЗ «Конотопське ВПУ». До комплектації посилки долучилися активісти Конотопського волонтерського клубу “Бджілка”, які надали маскувальні сітки, маскхалати, та сухі борщі.

Проте найголовнішим предметом посилки став прилад нічного бачення, який було придбано за кошти, виручені з благодійного концерту, що відбувся 17 січня в МБК «Зоряний», та частини коштів, переданих працівниками міськвиконкому зі свого одноденного заробітку. Цей прилад допоможе конотопцям нести службу на передовій.

Також посилку було доукомплектовано засобами особистої гігієни (милом, шампунем, зубними пастами, засобами для гоління, серветками, натільною білизною). Автомобіль для перевезення вантажу забезпечено дизельним паливом.  Усе це на загальну суму 10 000 грн. було надано ініціативною групою, яка збирала кошти на потреби 93-ї механізованої бригади.  Ними було зібрано 30 270 грн., з яких 20 270 витратили на придбання зимової амуніції для бійців бригади, а решту передано для до укомплектації даної посилки.

Тож, висловлюємо велику подяку всім, хто долучився до збору цієї посилки, та сподіваймося на те, що доброта та патріотизм конотопчан й надалі виливатиметься в таку потрібну нашим солдатам допомогу.

Адже тільки разом ми сильні, тож єднаймося заради перемоги!