На базі міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян працює Центр соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів із розумовою відсталістю та іншими вадами.

Метою його діяльності є надання допомоги інвалідам та проведення комплексної реабілітації, медичного супроводу, організація дозвілля, спілкування інвалідів між собою. В Центрі працюють вчитель-реабілітолог, практичний психолог, лікар-невролог, спеціалісти з фізичної реабілітації, музичний керівник. До Центру соціальної реабілітації приймаються діти-інваліди та інваліди віком до 30 років із фізичними та розумовими вадами розвитку за направленнями міського управління праці та соціального захисту населення.
Для взяття на облік, законний представник дитини-інваліда або інвалід повинен подати до управління праці та соціального захисту населення: заяву про направлення до реабілітаційної установи відповідного зразка; індивідуальну програму реабілітації; копію довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності для інвалідів, або довідку ЛКК лікувально-профілактичного закладу для дітей-інвалідів. На підставі поданих заявником документів управління праці та соціального захисту населення розглядає та ухвалює рішення про направлення (або відмову) до реабілітаційної установи.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до міського управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 6, кімната 8, телефон 2-33-02.