aparatna 241114
2 лютого міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та  робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста. Відкриваючи нараду міський голова закликав всім хвилиною мовчання вшанувати пам’ять конотопчанина Анатолія Васильовича Шульги, який загинув під Маріуполем захищаючи Батьківщину.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував в.о.старшого дільничого інспектора міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Бабич Ю.О.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував керівник комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку доповідали керівники міського фінансового управління та відділу земельних ресурсів управління економіки.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотоп інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова О.М.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила головний спеціаліст загального відділу Займи дорога Т.О..

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення: начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  Примаку Я.П. надати пропозиції щодо ремонту проблемних ділянок дорожнього покриття  центральних вулиць міста враховуючи погодні умови, начальнику управління соціального захисту населення Розановій О.М. провести обстеження побутових умов проживання сімей мобілізованих на військову службу.