luzi zuma
29 – 31 січня на лижній базі «Токарі», що під Сума відбувся Чемпіонат області з лижних гонок серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Збірна міста була складена з випускників та вихованців відділення лижних гонок ДЮСШ М.Маміашвілі. За підсумками змагань серед доросли об салютним чемпіоном (переможець двох гонок на 7,5 та 10 км) став Антоненко Андрій (ВПУ-4), третім на цих дистанціях був Москаленко Олександр (студент СДПУ ім.. Макаренка), серед юнаків перше в гонці вільним стилем став Кондрух Павло (СШ №9) він же виборов срібло у гонці класичним стилем. Також абсолютною чемпіонкою області стала студентка СДПУ ім.. Макаренка майстер спорту України Желєзна Валерія – два перших місця, також серед юніорок два третіх міста виборола  Чорна Людмила (СШ№9). Серед дівчат перше і третє місце виборола Андрієвська Віта (СШ№3), друге місце зайняв Білан Даніїл (СШ№12), непогано виступили і інші спортсмени нашого міста (Матвієнко Даніїл (СШ№12), Бокань Вероніка (гімназія), Шерепа Ольга (СШ№3). За підсумками виступу наших спортсменів наше місто серед міст та районів області вибороли почесне перше місто. До змагань спортсменів готували : старший тренер відділення заслужений тренер України Радевіч О.І., тренери – викладачі  Савоченко Н., Тарасенко Ю. Супрун І. Вітаємо наших спортсменів с перемогою.