dana
4 лютого в міському будинку культури «Зоряний» відбулася благодійна концертна програма, яку організували небайдужі жителі міста – подружжя Лизьків з метою збору коштів на лікування важкохворої 9-тирічної Богдани Понирко, яка має діагноз – нейробластома (злоякісна пухлина нирки). Наразі дівчинка перебуває на лікуванні в місті Києві і чекає на дороговартісну операцію, яка може врятувати її життя.

Благодійна акція зібрала багато талановитих самодіяльних артистів міста, які своєю участю у заході зробили свій внесок у загальну добру справу. В концерті взяли участь – ансамбль скрипалів «Квітограй» та викладачі дитячої музичної школи № 1, молодіжна театральна студія МБК «Зоряний», вокальний ансамбль «Елегія» Пт і Кі СумДУ, колектив сучасного та естрадного танцю «Art Stile», зразковий ансамбль танцю «Free Dance»  МБК «Зоряний» та сольні виконавці – Інесса Лизько, Олена Максименко, Владислав Лозін, Марія Петренко, Олександр Лизько, Анастасія Любота, Ірина Шевченко та Анна Романенко.

В ході акції було зібрано 3617 гривень, які було передано бабусі Богданки Понирко. Валентина Дмитрівна зі сльозами на очах дякувала всіх милосердних людей за допомогу і підтримку. Наприкінці заходу настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло побажав дівчинці швидкого одужання і провів спільну молитву з усіма присутніми за здравіє Богдани.