kuivekcpoplaza
З 11 по 13 лютого 2015 ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» проводить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна,2б) наступні міжнародні агропромислові виставки: «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2015».

Виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.

Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн. У рамках виставок буде проведено більше 30-ти міжнародних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.

(Детальніше про заходи на виставках можна дізнатися на сайтах: www.grainexpo.com.ua, www.animal-show.kiev.ua, www.freshexpo.kiev.ua).