20 січня в приміщенні міської ради відбулася нарада з головами квартальних комітетів міста. Розпочала нараду керуюча справами виконкому О.Г. Козіна, яка повідомила присутнім про результати першого туру чергових виборів Президента України по місту Конотопу, згідно яких голоси розподілилися таким чином: Тимошенко Ю.В. – 28,74%, Янукович В.Ф. – 23,31%, Тігіпко С.Л. 17,08%, діючий Президент Ющенко В.А. на сьомому місці – 2,75%. Також Оксана Геннадіївна повідомила про стан захворюваності по місту на ГРВІ, який на 10,5% перевищує пороговий рівень захворюваності. Під час засідання було розглянуте питання про роботу старшого дільничного інспектора, майора міліції Бабича Олександра спільно з головами квартальних комітетів на кварталах №№ 28,32. 

Під час наради головою квартального комітету Геннадієм Серковим було порушене питання про співпрацю голів квартальних комітетів із депутатами міської ради, зокрема, про необхідність звітувати депутатам про роботу на своїх кварталах.
Спільно з головами квартальних комітетів, також, були обговорені питання про стан розчищення доріг міста від снігу, ремонт вуличного освітлення, проведену роботу по боротьбі зі стихійною торгівлею в місті та порядок видачі Державних актів на землю мешканцям міста. Всі зауваження та пропозиції були взяті на контроль відповідальних осіб. 

Закінчилася нарада привітанням іменинників цього місяця.