xor blagod7 лютого в міському будинку культури «Зоряний» відбулася благодійна концертна програма «Лиш безсмертний народ у негоду співа» за участю найбільших  та найшановніших колективів нашого міста  народного хорового колективу «Рідна пісня» (керівник і диригент – Олександр Шерудило, концертмейстер – Микола Супрун)  та народного  хорового колективу ветеранів війни та праці (керівник і диригент – Олена Колесник, концертмейстер – Владислав Козачинський), з метою збору коштів на потреби наших земляків, які виконують військовий обов’язок у зоні АТО. Під час заходу у виконанні хорових колективів звучали патріотичні пісні з закликом до єднання та оборони рідної землі «Нам є що захищати», «Молитва за Україну», «Дума про землю», «Українці будьмо разом» та інші.

Під час акції було зібрано 861 гривню, що були передані жіночому волонтерському клубу «Бджілка» з метою придбання засобів для індивідуального догляду для потреб бійців АТО.

Щира вдяка всім небайдужим  жителям міста, за те, що завітали   до міського будинку культури «Зоряний», щоб особисто долучитися до благородної справи.