ayksion kartinu
З метою допомоги  воїнам-конотопчанам, які несуть службу зоні АТО, у Конотопському міському краєзнавчому музеї імені О.М.Лазаревського                 6 лютого о 15.30 відбувся аукціон з продажу картин відомих київських художників.

Організаторами заходу виступили відомий київський художник, наш земляк Сергій Ярешко та Конотопський міський краєзнавчий музей                        імені О.М.Лазаревського, за активної підтримки відділу культури і туризму Конотопської міської ради та сприяння благодійної громадської організації «АГЕНТ».

Зі словами вдячності організатору виставки Сергію Ярешку та художникам Київської спілки виступили: міський голова Василь Дзед, начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена  Шинкаренко, директор Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Артур Мокроусов та керівник громадської організації «АГЕНТ» Дмитро Гланц.

На аукціоні було представлено широкий спектр робіт членів спілки художників України, Заслужених художників України Петра Зикунова, Ігоря Єлисеєва, Олени Леус, Івана Пилипенка.

Для участі у аукціоні надіслали свої творчі роботи художники:  Панас Титенко, Валентина Михайлевич, Петро Зикунов, Марина Соченко, Василь Босенко та Надія Самохіна.

Загалом до уваги учасників торгів було представлено 38 робіт художників, з яких було продано 30 картин на загальну суму 16 000 гривень. Одразу після завершення благодійного аукціону кошти у сумі 3200 гривень було передано заступнику командира громадського формування «Конотопська сотня народної самооборони» Сергію Безлюдному для придбання палива з метою заправки транспорту з гуманітарним вантажем для бійців-конотопчан, які несуть службу у складі 39-го батальйону териториальної оборони, 72-ї мотопіхотної бригади, батальйону «Київ-2» та 72-ї артилерийскої бригади.

Організатори аукціону висловлюють щиру вдячність всім небайдужим художникам,  що зголосились надати власні твори з метою збору коштів для потреб конотопчан – учасників АТО та бажаємо творчої  наснаги!

Велика подяка і всім небайдужим учасникам аукціону!