elit dans kuiv
7 лютого 2015 року в місті Києві гостинно відкрив свої двері спортивний комплекс «Меридіан» для юних танцюристів з усієї країни, де цього зимового дня відбулось свято танцю та краси під символічною назвою “Winter Cup 2015”. На паркеті зійшлося більш, ніж 515 танцювальних дуетів з різних куточків України.

Команди спортсменів оцінювала професіональна суддівська бригада на чолі з головним суддею – майстром спорту Міжнародного класу, віце-президентом Міжнародного танцювального союзу, керівником танцювальної школи «Альянс» (м. Харків), – Андрієм Оксененко.

Наше місто представляла команда з 9 дуетів спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» під керівництвом тренерів Антона та Алли Васюти. Наші танцюристи продемонстрували неабиякий рівень підготовки та вмінь. Результатом наполегливої роботи танцюристів та тренерів стали нагороди^ перше місце, два других місця та п’ята позиція в фіналі чемпіонату. Тож вітаємо конотопських спортсмені – призерів, фіналістів та учасників змагань: Дмитра Кононченка та Анну Геленко, Владислава Авдієнка та Аміну Кошарну, Олександра Шишкевича та Катерину Яременко, Андрія Карпенка та Тетяну Строй, Богдана Горлача та Олександру Каліну, Дмитра Триуса та Діану Черевичну, Євгенія Малахова та Катерину Шевченко, Владислава Карпенка та Анну Нерощину, Станіслава Кулішова та Олександру Чеглакову.

Бажаємо творчих успіхів, мистецького натхнення та подальших спортивних досягнень!