bibl lubov
До кожного з нас, рано чи пізно, в душу заглядає кохання, воно поза віком і часом. У цього почуття є своє свято –  День Святого Валентина. Це свято ніжне та добре і відзначають його багато людей у всьому світі щороку 14 лютого.

Саме цій темі була присвячена година ліричних роздумів:  «Любов лиш можна зміряти любов`ю», що відбулася в Конотопської центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова 12 лютого 2015 року для  учнів                     СШ №2.

Учні мали чудову нагоду помандрувати країною Кохання, торкнутися своїми серцями цього дива, що змінює увесь світ, робить людей кращими, добрішими, благороднішими.

Нікого не залишили байдужими вірші про кохання які лунали на святі, адже  це найкращі слова, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець відомих поетів: Петрарки, Івана Франка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь.

В ході заходу ведучі провели конкурс  «Ідеальна пара». Між учнями було утворено 4 пари, що змагались між собою в різноманітних конкурсах:  «Знайди свою половинку», «Закохані пари», «Зрозумій мене без слів», «Відомі Валентини», «Конкурс талантів», «Знання – сила» та ін. Конкуси пройшли дуже цікаво: пари показали не тільки свій інтелект та ерудицію,                але й вразили всіх своїми артистичними здібностями, кмітливістю, винахідливістю та почуттям гумору. Кожна пара крім бурі аплодисментів отримали солодкі подарунки та символічні повітряні кульки у формі серця.

Приємною несподіванкою для учнів стало ворожіння на валентинках з “Валентинового дерева”. Кожен бажаючий отримав своє особисте передбачення від Святого Валентина.