oglad mnc
Згідно рішень Урядової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Кабінету Міністрів України щодо введення режиму підвищеної готовності, на території Сумщини діє одна обласна та двадцять дві районні мобільні групи для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Перевірка готовності місцевих груп реагування пройшла на базі ДПРЧ-12. До їх складу входять всі аварійні служби нашого міста та району, зокрема, аварійні бригади теплового господарства, міськводоканалу, рятувальники, медпрацівники.

Присутні мали змогу переконатися, наскільки місто забезпечене спецтранспортом, обладнанням та іншими резервами, необхідними для подолання надзвичайної ситуації техногенного характеру в разі її виникнення.

У ході перевірки також піднімалося питання готовності наявних у місті бомбосховищ. Це питання перебуває на особистому контролі міського голови Василя Дзеда та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.