avgansi mitung

13 лютого в центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В цей день, з нагоди 26-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан, свої вітання воїнам-інтернаціоналістам висловив міський голова Василь Дзед та вручив присутнім грамоти міської ради.

Керівник Конотопської міської організації «Спілка ветеранів Афганістану «Саланг» Віра Рубльова побажала присутнім наснаги, міцного здоров’я та гідно нести почесне звання «воїн-інтернаціоналіст» та вручила почесні грамоти «Спілки ветеранів Афганістану «Саланг».

Подарували чудові виступи та вірші воїнам-інтернаціоналістам творчі колективи та окремі виконавці міста. Присутні переглянули відеоролик про бойові дії на території республіки Афганістан та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На заході були присутні дружини конотопчан, які загинули виконуючи інтернаціональний обов’язок на території республіки Афганістан: Антоніна Зарецька, Галина Максименко та Антоніна Курсова.

До уваги присутніх було запропоновано виставку військових форм, фотографій та військових артефактів.

Присутні побажали воїнам-інтернаціоналістам здоров’я, щастя й миру, душевного спокою, злагоди та  добробуту у великому домі, який зветься – Україною.

Бої закінчились, а історія – вічна. Ми повинні завжди пам’ятати   мертвих та згадувати про живих! Адже, літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, які ми називаємо подвигом!