aparatna 241114
16 лютого міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та  робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував в.о.старшого дільничого інспектора міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Бабич Ю.О.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував керівник комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.

Про здійснення делегованих повноважень у сфері запобігання бездоглядності серед дітей, організації роботи органів опіки та піклування інформувала начальник служби у справах дітей Дем’яненко А.О.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотоп інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова О.М.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила головний спеціаліст загального відділу Займидорога Т.О..

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення: начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  Примаку Я.П. та керівникам житлово-експлуатаційних дільниць контролювати, відповідно до погодних умов, вчасне посипання пісчано- соляною сумішшю тротуарів міста, а також організувати роботи по приведенню в належний стан підвальних приміщень; начальнику управління соціального захисту населення міської ради Розановій О.М. посилити роботу з обстеження побутових умов проживання сімей мобілізованих на військову службу у 2015 році.