kostu
13 лютого в 11.00 у відділі культури і туризму Конотопської міської ради відбулось засідання комісії по розподілу коштів виручених                            від благодійного аукціону-продажу картин відомих київських та місцевих художників, що відбувся 6 лютого в Конотопському міському краєзнавчому музеї  ім.О.М.Лазаревського, та коштів виручених від подальшого продажу робіт майстрів, що не були реалізовані на аукціоні та продаж яких триває в музеї.

На комісії були присутні представники місцевих засобів масової інформації. Загальна сума виручених від продажу коштів на час проведення засідання становила 17250 гривень, а сума заявок що були подані членам комісії впродовж тижня від різних організацій міста котрі займаються волонтерською діяльністю нараховувала 25234 грн.

На частину термінових невідкладних заявок загальною сумою                  4600 грн. комісією було виділено кошти ще до проведення засідання, оскільки дані кошти були необхідні для забезпечення потреб конотопчан, які беруть участь у проведенні АТО.  Інші заявки було детально розглянуту на засіданні та розподілено кошти по більш нагальним потребам на загальну суму 12650 грн.

На всі інші вже заявлені  потреби кошти будуть розподілятись по мірі продажу не реалізованих картин.