mova ridna
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. Саме з цієї нагоди 16 лютого коло  шанувальників української мови  зібрало у читальній   залі центральної дитячої бібліотеки  учнів спеціалізованої школи №2, поважаючих рідну мову.

Розпочалася зустріч декламуванням уривків віршів українських поетів із закликом плекати мову, оберігати її, незміряно багату, дзвінку, ніжну, і завзяту.   З вогнем у душі й сяянням в очах намагалися діти дати правильні відповіді на запитання вікторини, відгадати загадки, розв’язати шаради. Українці завжди відзначались добрим гумором. Гуморески незрівняного гумориста Павла Глазового про мову  зал підтримував  оплесками й посмішками на обличчях.

Заключна частина заходу, ролик про рідну мову на каналі «You tube»,  продемонструвала співучість та красу нашої рідної мови.  Зустріч закінчилася, але, маємо надію, що учасники  заходу будуть любити й поважати рідну українську мову, мову своєї Батьківщини, адже це – золотий запас душі народу, з якого ми виростаємо, яким живемо і завдяки якому маємо велике право й гордість іменуватися українським народом.