fotovistavka
18 лютого в центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир»  відбулось відкриття виставки фотоапаратів «Погляд крізь фотооб’єктив». Колекція  фотоапаратів була зібрана Сергієм Безлюдним та Сергієм Карнаухом, та подарована краєзнавчому музею депутатом міської ради Віталієм Демидком.

На відкритті були присутні учні навчальних закладів міста, мешканці міста та представники місцевих засобів масової інформації.

В експозиції виставки представлено біля ста фотоапаратів                            30-90-х років ХХ століття виробництва заводів КМЗ, ЛОМО, Арсенал (Київ), ГОМЗ та рідкісні світлини нашого міста.

На заході були присутні керуючий справами виконкому Андрій Левченко та начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, які привітали учасників заходу, зазначили про роль фотомистецтва у розвитку людства та вручили подяку начальника відділу культури і туризму міської ради, за допомогу в організації виставки, місцевому колекціонеру Сергію Карнауху.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати дану виставку в центрі культури  і дозвілля «Кінотеатр «Мир»  за адресою: площа Миру, 4. В робочі дні – з 8:00 до 17:00, у вихідні – з 12:00 до 19:00.