luzi2015
В Карпатах відбувся Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. До складу збірної команди Сумської області увійшли 6 лижників ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

Головань Євген став чемпіоном України серед юнаків в гонці вільним стилем та в естафеті. У спринті вільним стилем Євген фінішував третім, а от у гонці класичним стилем посів другу сходинку п’єдесталу. Чотири медалі – такий підсумок виступів конотопського спортсмена, який підтвердив своє місце в  молодіжній збірній команді України з лижних гонок.

Приємно здивувала  юна спортсменка Віта Андрієвська. В індивідуальних дисциплінах  лижниця виборола дві бронзових медалі, в естафетній гонці Віта стала срібною призеркою чемпіонату України.

Вдало виступила на Чемпіонаті ще одна юна лижниця Ольга Шерепа. Спортсменка в гонці вільним стилем фінішувала п’ятою, а в гонці класичним стилем – шостою.

Попереду в наших лижників Всеукраїнські змагання серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих спортивних шкіл, які відбудуться в місті Чернігів.

Вітаємо випускницю ДЮСШ Михайла Маміашвілі, майстра спорту України Олех Вікторію, яка змагалася в програмі Кубку України серед дорослих. Конотопська лижниця тричі піднімалася на найвищу сходинку, здобувши  перемогу в всіх трьох дисциплінах.