3 січня в м. Суми відбувся 8-й чемпіонат та першість Сумської області з карате госоку рю. На змаганнях зустрілися 10 команд із міст Суми, Ямполя, Охтирки, Свеси та Конотопа.

Наші учасники отримали такі результати: Пономарьов Артур, у віковій групі 1996-97 р.н., посів І місце серед юнаків з КАТА (дивізіон А); Пономарьова Каріна, в віковій групі 2002-03 р.н., посіла ІІ місце серед дівчат; Кривуля Владислав, у віковій групі 1996-97 р.н., посів ІІ місце серед юнаків із КУМІТЕ (дивізіон Б); Березовський Владислав, у віковій групі 1996-97 р.н., посів ІІІ місце серед юнаків із КУМІТЕ (дивізіон Б); Маленко Олександр, у віковій групі 1996-97 р.н., посів ІІІ місце серед юнаків із КУМІТЕ (дивізіон А.); Брежнєва Юлія, в віковій групі 1994-95 р.н., посіла ІІІ місце серед дівчат із КУМІТЕ (дивізіон Б).
У командному КУМІТЕ команда м. Конотопа посіла 3 місце.
Відділ у справах молоді та спорту щиро вітає учасників змагань, тренера Хлистенкова Г.В. та представника команди Ахвердяна В.С. з такими досягненнями.
 
         6 лютого о 14.00 на спортивному майданчику по вул. Лісового, 48 пройдуть змагання з хокею серед команд мікрорайонів міста. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь та повболівати за улюблені команди. За детальною інформацією звертатись за телефоном 6-55-97.
 
30 січня в спортивному залі політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулась чергова гра Чемпіонату України з баскетболу серед аматорів (зона Північ), у якій команда «Олімп» (м.Конотоп) приймала команду «Спартак-НАТІ» (м.Ніжин). Рахунок зустрічі 92:64 на користь наших земляків. Після п’яти турів команда «Олімп» посідає перше місце в своїй зоні, не програвши жодної зустрічі.
 
31 січня на хокейному майданчику стадіону «Локомотив» пройшла зустріч другого кола відкритого Чемпіонату міста з хокею з шайбою, в якому зустрілися команди ХК «Конотоп» – ХК «Суми». З рахунком 6:1 перемогу святкували наші земляки, в нашій команді відзначились: Олександр Хіміца, Микола Супрун та Глухих Олександр. У зустрічі між командами ХК «Шостка» – смт. Дружба була зафіксована нічия.
        
6 лютого на хокейному майданчику стадіону «Локомотив» буде проведено останній тур змагань, у якому зустрінуться команди ХК «Конотоп» – смт. Дружба, ХК «Шостка» – ХК «Суми». Запрошуємо всіх бажаючих повболівати за нашу команду.