sesia lutui2015
25 лютого 2015 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося засідання 60 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 28 питань, за результатами яких прийнято 22 рішення.

В роботі сесії прийняли участь 28 депутатів міської ради, Конотопський міськрайонний прокурор – Сегида Сергій Миколайович, начальник Конотопської ОДПІ – Дерев’янко Олена Валентинівна, депутат Сумської обласної ради – Доляр Григорій Янкелевич, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

На сесії депутатами був заслуханий звіт голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища Сахна О.О. про роботу в 2014 році.

Також депутатами були заслухані звіти заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шерудило Т.М., Скляра С.О. та керуючого справами виконкому Левченка А.М. про роботу в 2014 році (звіт заступника міського голови Скляра С.О. депутатами не був підтриманий). Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2014 рік та звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Конотопської міської ради за 2014 рік, розглянули питання земельних відносин, соціального захисту населення, комунальної власності, затвердили міську Програму «Про відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2015 року», положення про відділ освіти Конотопської міської ради у новій редакції, положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста в новій редакції, прийняли рішення про надання на 2015 рік пільги по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, внесли необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік.