sesia lutui2
Відповідно до ст.26, ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища створена рішенням міської ради «Про постійні комісії Конотопської міської ради шостого скликання» від 8 грудня 2010 року (2 сесія) у складі:

1.Сахно Олександр Олександрович, голова комісії.

2.Романчук Анатолій Васильович, заступник голови комісії.

3.Топтун Людмила Василівна, секретар комісії.

Члени комісії:

4.Богдан Микола Миколайович.

5.Чміленко Олександр Леонідович.

6.Башкиров Микола Олександрович.

Відповідно до Положення про постійні комісії Конотопської міської ради 6 скликання постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища:

1.Вивчала роботу підприємств житлово-комунального господарства, рівень та якість житлово-комунальних послуг населенню, аналізувала хід їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

2.Розглядала питання стану благоустрою міста.

3.Попередньо розглядала перелік об’єктів, які вносилися до переліку об’єктів на приватизацію.

4.Розглядала питання, що стосуються володіння, користування та розпорядження майном комунальної власності.

5.Розглядала інші питання, що згідно чинного законодавства знаходяться в компетенції комісії.

В 2014 році постійною комісією проведено 14 засідань, оформлено протоколи засідань, розглянуто 280 питань. Серед яких профільні питання щодо комунальної власності та роботи галузі житлово-комунального господарства. Наприклад, розглядались питання будівництва артезіанської свердловини в мікрорайоні КВРЗ, виконання робіт по капітальному ремонту доріг міста, вчасному початку ямкового ремонту, залученню додаткових коштів в розвиток галузі житлово-комунального господарства, приймалась участь в розробленні Програм, що стосуються галузі ЖКГ.

На контролі комісії знаходиться 12 цільових програм.

Протягом 2014 року на засіданнях комісії та сесіях були розглянуті наступні профільні питання:

-про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області;

-про внесення змін до Програми модернізації об’єктів комунальної теплоенергетики м.Конотоп;

-звіт про роботу житлово-комунального господарства міста за І півріччя 2014 року та стан використання бюджетних коштів;

-про стан організації підготовки підприємств житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років;

-про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради» на 2015-2016 роки;

-про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2015-2016 роки та інші.

Також хотів би звернути увагу депутатів і просив би підтримати зміни в бюджет міста, що стосуються ремонту та будівництва доріг міста.

В першу чергу треба відновити дороги, де проходять маршрути місцевого транспорту. Ми маємо закрити великий мікрорайон Загребелля, який постійно має проблеми з транспортом із-за доріг, які знаходяться в незадовільному стані.

Комісія також рекомендує в цьому році закінчити всі об’єкти будівництва, які розпочаті раніше (це медичні, спортивні та освітні помешкання), а також добудувати свердловину в районі КВРЗ.

Проводити реалізацію енергозберігаючих заходів.

Голова постійної комісії з питань

житлово-комунального господарства,

комунальної власності, охорони

навколишнього середовища                                                         О.О.Сахно