cav4enko volu
Як правило, листи завжди починаються словами «Шановний…», «Дорогий…».  Та сьогодні ніхто з нас не може адресувати вам таке звертання, більше того, ніхто з нас не подасть вам руки при зустрічі, якщо колись така відбудеться. Тож будемо використовувати слово «ви».

Ви порушили всі міжнародні домовленості і правила добропорядності, коли вторглись своїми військами на нашу територію, анексували Крим, розпочали війну на Донбасі.

Ви прирекли десятки тисяч українців на страх та поневіряння. Фактично ви дали відмашку геноциду проти української нації, як це робила в тридцятих роках більшовицька влада на чолі зі Сталіним.

З червня 2014 року у застінках російських тюрем поневіряється громадянка України, Народний депутат України, член української делегації в ПАРЄ – Надія Савченко.

Надія була захоплена в полон вашими манкуртами, коли йшла за пораненими бійцями, а потім підступно вивезена в Росію. Все це супроводжувалось брехливою інформаційною кампанією

ЇЇ переводять з однієї тюрми в іншу, їй висувають безглузді звинувачення, щоб тільки принизити та залякати. Та ваша тоталітарна машина виявилась безсилою проти звичайної української дівчини Надії. Ви втратили відчуття реальності, коли вважаєте, що можете зупинити поступ України до європейських цінностей, що мордуванням і моральними тортурами можете зламати таких патріотів, як Надія Савченко.

Верхом блюзнірства і лицемир’я стало рішення Московського суду продовжити перебування Надії під вартою до 13 травня. Всім зрозуміло, що вона не доживе до цієї дати.

ЇЇ стійкість і героїзм вражає. Ми дуже хочемо, щоб вона відмовилась від продовження голодування, щоб вона вижила і повернулась в Україну. Та Надія готова померти, щоб надати останні докази своєї невинності.

Ми закликаємо вас прийняти політичне рішення і відпустити Надію Савченко з-під варти. Таким чином ви хоч якось підтримаєте свій імідж президента великої країни, а Росія не заплямує себе смертю українки.

 

Слава Надії!

Слава Україні!

 

 

Громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини»

Громадська організація «Конотопський студентський парламент»