ssd2015
Щоб запобігти негативним явищам в дитячому середовищі, сформувати правову свідомість у дітей, вже стало традицією проведення службою у справах дітей спільно з фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в загальноосвітніх та середніх школах міста відеолекторіїв для учнівської молоді.

23.02.2015 та 26.02.2015 з учнями ЗОШ №13 та ЗОШ №14 проведено профілактичну бесіду на тему: «Зроби правильний вибір», мета якої формування розуміння відповідальності за поведінку в школі та поза її межами.

З учнями 9-11 класів жваво обговорювались положення статей законодавства щодо відповідальності, яка наступає в разі вчинення крадіжок, хуліганства, вживання спиртних та тютюнових виробів в заборонених місцях.