prava dutunu
26 лютого 2015 року під головуванням заступника міського голови Шерудило Тетяни Миколаївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій були розглянуті питання щодо соціально-правового захисту дітей.

На порядок денний комісії з питань захисту прав дитини було винесено ряд питань. Кожне розглянуте питання стосувалося дитячих доль, а саме: надання висновків про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей у зв’язку з їх ухиленням від передбачених законодавством обов’язків відносно дітей, повернення на виховання матері малолітньої дитини, що перебувала в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії з питань захисту прав дитини приймали рішення на підставі представлених на їх розгляд документів, інформації доповідачів, запрошених.

На комісії були присутні представник відділу освіти міської ради, начальник управління соціального захисту населення міської ради, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувач сектору юридичної роботи міської ради, завідувач педіатричним відділенням дитячої поліклініки КЗ «Конотопська центральна лікарня ім. академіка Михайла Давидова».