200verbicky
«В його імені – слава України» під такою назвою 4 березня у центральній дитячій бібліотеці відбувся урок патріотичного виховання, присвячений 200-річчю від дня народження священика, композитора, громадського діяча та автора гімну України «Ще не вмерла Україна» Михайла Вербицького. Захід було проведено для учнів 5 класу спеціалізованої школи №2.

З розповіді бібліотекарів діти дізнались про те що Михайло Вербицький належить до тієї плеяди українських композиторів, які заклали підвалини нової композиторської школи, що увійшла в історію нашої музики під назвою «перемишльської». Його літургійна творчість, театральна музика, світські хори та солоспіви, інструментальна музика стали важливою часткою церковних богослужінь, театральних вистав, концертного життя. А те що його патріотична пісня «Ще не вмерла Україна» досить швидко переросла в національний гімн, обезсмертило ім’я композитора.

На завершення під час звучання гімну України присутні встали й віддали шану головній пісні держави поклавши праву руку на серце.