vebinar
12  березня 2015 року відбувся вебінар «Практичні питання заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік», який провела директор департаменту видань для публічно-правової сфери Видавничого будинку «Фактор» В.В.Козіна.

Присутні  в малому залі міської ради  (а це близько 60 осіб) керівники і уповноважені з питань запобігання та протидії корупції комунальних та бюджетних установ, закладів освіти та культури  в он-лайн режимі ознайомились із окремими нюансами складання декларацій, питанням їх подання, оприлюднення інформації з декларацій. Також були розглянуті проблемні питання «перехідного періоду», пов’язані з упровадженням нового законодавства у сфері протидії корупції.

Додатково повідомляємо, що даний вебінар «Практичні питання заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік» буде транслюватись на каналі «Кон-такт» 14.03.2015 та 15.03.2015 о 19.30. Тож запрошуємо всіх суб’єктів декларування переглянути його.