vusadka derev
В рамках проведення  щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», що стартує 21 березня у Всесвітній (Міжнародний) день лісу та триватиме з 21 березня по 21 квітня 2015 року, в місті організовано проводитимуться посадка дерев і кущів, а також у лісах та  місцевостях призначених для заліснення.

Перша висадка дерев відбудеться 21 березня. Збір всіх бажаючих з 7.30 до 8.00 біля «Лісгоспу» (мікрорайон «Загребелля», доїзд маршрутними таксі №4 та №10).

Бути в робочому одязі, з собою мати рукавиці та за можливості відра, особистий запас питної води та бутерброди,  доїзд до місць висадки дерев та назад забезпечується організаторами!

Головний захід Акції – створення нових лісових насаджень, а її мета – виховання у підростаючого покоління шанобливого й бережливого ставлення до природи, та безпосередня участь молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті і в рідному краї, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Запрошуємо до участі всіх не байдужих!

Ініціативна група