CNAP
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Конотопської міської ради здійснює свою діяльність з січня 2012 року.

24 квітня 2013 було прийнято рішення сесії «Про затвердження Положення про Центр Надання адміністративних послуг», яким також було затверджено перелік адміністративних послуг, Склад Центру з 18 учасників, якими відповідно надавалось 41 адміністративна послуга: з земельних питань, архітектури, документи дозвільного характеру.

Надання адміністративних послуг здійснюється в Центрі за принципом «єдиного вікна», тобто заявник звертається до адміністратора з заявою та в нього отримує і результат, послуги надаються відповідно до затверджених інформаційних та технологічних карток.

Центр надання адміністративних послуг працює шість днів на тиждень, прийом ведуть адміністратори відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради в кімн. 105-106 приміщення виконкому.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг», прийнято рішення 53 сесії міської ради 6 скликання «Про затвердження переліку адміністративних послуг,що надаються територіальними органами центральних органів  виконавчої влади та дозвільними органами в Центрі надання адміністративних послуг» яким розширено перелік на 46 адміністративних послуг.

Так 01.10.2015 в Центрі надаються послуги міграційної служби: оформлення та видача паспорта громадянина України, оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, реєстрація місця проживання особи, зняття з реєстрації місця проживання особи, реєстрація місця перебування особи, оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.

А з 01.01.2015 розпочато надання послуг Держземагенства: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інші.

Адміністратори Центру надають консультації з усіх питань надання адміністративних послуг .

На сайті Конотопської міської ради розміщена інформація про послуги Центру, графік роботи, інформаційні картки, зразки заяв.

Запрошуємо Вас звертатись до Центру за отриманням адміністративних послуг.