gemodializ 2015
18 березня в Конотопі відбулось урочисте відкриття відділення гемодіалізу комунального закладу «Конотопська центральна районна лікарня» ім.академіка Михайла Давидова». Виступаючи перед присутніми міський голова Василь Іванович Дзед подякував всім, хто долучився до облаштування даного відділення та вручив грамоти міської ради  та подяки міського голови за активну участь та значний внесок у відкриття  відділення.

Дане відділення вже розпочало повноцінну роботу та прийом перших пацієнтів. На облаштування відділення гемодіалізу в Конотопі було витрачено близько 1 мільйона грн., з них 520 тис. кошти міського бюджету, решта спонсорські кошти. Процедура гемодіалізу  медикаментами та розхідними матеріалами забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету. За рахунок фірми-постачальника «Фризеніус Медикал Кер Україна» встановлено та впроваджено в роботу обладнання для гемодіалізу.