golova kvrz
19 березня міський голова Василь Дзед здійснив робочий виїзд до мешканців мікрорайону «КВРЗ». Головним питанням зустрічі стало відновлення руху трамваїв за маршрутом  №   3.

На кінцевій зупинці трамваю цього маршруту зловмисники поцупили близько 200 м. контактного проводу. Через відсутність на даний час можливості КП «Конотопське трамвайне управління» відновити викрадений відрізок контактного проводу рух трамваїв було зупинено.

Міський голова проінформував присутніх на зустрічі, що влада робить все можливе, щоб трамвайний рух було відновлено якнайшвидше. Укладено договір на закупівлю необхідного проводу, і як тільки він надійде від заводу  постачальника, рух трамваїв буде відновлено.

На зустрічі люди підняли питання забезпечення цього району якісною водою, на що очільник міста запевнив, що в травні місяці мешканцям мікрорайону буде подаватись вода вже з нової свердловини.

Висловили своє невдоволення люди і частою відсутність останніх рейсів маршрутних автобусів № 3 та  № 6, а також роботою міліції і висловили побажання  встановити пункт міліції у цьому мікрорайоні.