19.03.2015 видане розпорядження міського голови №66-ОД “Про проведення щорічної загальноміської весняної акції “За чисте довкілля” згідно якого розпочаті роботи з благоустрою міста.

Даним розпорядженням затверджено склад штабу з проведення Всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля”, а  також план заходів по благоустрою. Для належної організації виконання робіт місто розподілено на мікрорайони, за кожним з яких закріплений заступник міського голови.

Розроблені календарні графіки виконання всіх робіт по приведенню до належного стану території міста. Всім залученим підприємствам та організаціям  доведені до виконання заходи по благоустрою міста, про проведення щотижневих “чистих четвергів”.

Згідно зазначеного розпорядження в рамках загальноміської акції “За чисте довкілля” планується провести дні благоустрою міста (28 березня та  25 квітня 2015 року).

Також виконавчий комітет міської ради звертається з проханням до закладів освіти, культури, підприємств, установ та організацій міста навести порядок на закріплених та прилеглих територіях, мешканцями приватного сектору прибрати територію біля своїх домоволодінь.