Класична музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви. Класична музика  змушує наші серця звучати в унісон з світовою гармонією, пробуджує в нас найкращі почуття.

Вже четвертий  рік поспіль разом з міським відділом освіти на базі Конотопської дитячої музичної школи №1 проходить чудовий  захід «Тиждень

музики», на якому для дітей нашого міста проводяться різноманітні   концерти класичної  музики.

Традиційно і  в цьому  році з 11 березня по 19 березня в концертній залі дитячої музичної школи №1 виступали кращі  учні  і колективи відділу народних інструментів, класу хорового та вокального співу. Звітували вихованці оркестрового, фортепіанного відділів, та в трьох із концертів – учні молодших класів, багато з яких –  лауреати обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Гості цих заходів – більше 400 учнів різних класів шкіл міста, міської гімназії, НВК «Казка», ВНЗ «Золотий ключик» –  доторкнулися до чудового світу класичної музики, мелодії якої відрізняються гармонією, благородством інтонації  і багатством відтінків. Діти із задоволенням слухали, аплодували і дякували юним музикантам за чудові виступи.

Після проведення заходів, можемо з впевненістю стверджувати, що класична музика залишатиметься у житті дітей завжди, вона додає наснаги, робить їх піднесеніше, шляхетніше, мудріше,  а їх життя – повніше та гармонійніше.