21 березня в залі міського будинку культури «Зоряний» відбувся творчий звіт народного хорового колективу ветеранів війни та праці.

Глядачі мали змогу зазирнути до незвичайного світу музики та мистецтва, сповненого творчих злетів, відкриттів та нестримного бажання займатися улюбленою справою, не дивлячись ні на які незгоди. Адже учасники хору ветеранів завжди енергійні, творчі та молоді душею і вже  18 років поспіль дарують творчість і майстерність своїм шанувальникам і щороку представляють прекрасний звітний концерт, який цього року мав назву «Земля співа, коли радіє мати».

Учасники хору виконали відомі, як у нашому місті, так і далеко за його межами пісні «Аріозо матері», «Дума про землю», «Як надійшла любов», «Ой під вишнею» та багато інших.

Народний хоровий колектив ветеранів війни та праці, керівник та диригент Олена Колесник, концертмейстер Владислав Козачинський, добре відомий не лише у нашому місті, але й далеко за його межами. Хор ветеранів один з найповажніших та найшановніших колективів, що займаються в міському будинку культури «Зоряний». І це не просто творчий колектив, це вже велика творча родина,  бо всі учасники хору щиро вболівають один за одного, а основне – за долю свого колективу. Тож бажаємо їм творчої наснаги, міцного здоров’я і всім нам миру!